اسم های تلفیقی

اسم های تلفیقی

طراحی و ساخت سفارشی

در تایپوگرافی و کالیگرافی اسم ها مهارت، دقت و حس ظاهری متن و نوشتار بسیار مهم است.

ما در عطاره گالری بعد از سالها طراحی و ساخت اسم ها، به ویژه اسم های تلفیقی، نمونه کارهای بسیاری داریم که در زیر علاوه بر توضیحات لازم، این نمونه کارها را ارائه داده ایم.

از این طرح های تلفیقی میتوان در قالب سایر زیورآلات همچون گردنبند، دستبند، جاکلیدی، کیف پول و غیره استفاده کرد. همچنین می توانید آن ها را به صورت ست نیز سفارش دهید.

اما پیش از آن لازم است به صورت کوتاه و اختصار درباره تایپوگرافی و کالیگرافی توضیحاتی داده شود. تایپوگرافی و کالیگرافی اسم ها دو زمینه مهم در حوزه طراحی گرافیک و نوشتار هستند که به صورت خاص بر روی ظاهر و ظرافت نوشتار تمرکز می کنند. در ادامه درباره هر یک از این زمینه ها توضیح می دهیم.

 

 تایپوگرافی

 تایپوگرافی به معنی طراحی و تنظیم شیوه نوشتن و چیدمان حروف و کاراکتر ها در صفحه است. این شامل انتخاب فونت، اندازه، فاصله گذاری، تراز و سایر جزئیات ظاهری متن است. هدف اصلی تایپوگرافی بهبود خوانایی و زیبایی متن است. در تایپوگرافی اسم ها می توانید با انتخاب فونت های مناسب، تنظیم اندازه، فاصله و تراز حروف، نام را به صورت منحصر به فرد و زیبا نشان داد. به عنوان مثال با استفاده از فونت های خطی یا شیوه های دیگر تایپوگرافی اسم را بسیار جذاب و دلنشین نشان می دهیم.

کالیگرافی

کالیگرافی به هنر و فن تزیین و طراحی خط به صورت دستی گفته می شود. در این روش اسم ها و کلمات به صورت دستی و با استفاده از خطوط و طرح های خاص روی کاغذ یا سطوح دیگر نوشته میشوند. کالیگرافی یک هنر زیبا و دقیق است که با استفاده از انواع قلم ها و تکنیک ها میتوان اسم را به صورت یک نوشتار هنری و بسیار زیبا به تصویر کشید.

پیش از خواندن ادامه مطلب و دیدن نمونه کارها لازم است توضیح داده شود که هر اسم با توجه به حروفی که دارد، در قالب سبک خاصی قابل طراحی و ساخت است.

طرح هایی که در زیر ارائه می‌شوند برای سایر زیورآلات قابل سفارش و ساخت میباشند.

 

تایپوگرافی ساده

طرح هایی کاملا خوانا

در تعدادی از اسم های تلفیقی که توسط ما طراحی و ساخته شده اند، به خواست و سلیقه مشتریان گرامیُ از تایپو گرافی ساده استفاده شده است. ما در تایپوگرافی ساده از خطوط مختلفی همچون خط نستعلیق و شکسته، خط ثلث و غیره استفاده کرده ایم.

در اسم های تلفیقی که به صورت تایپوگرافی ساده طراحی کرده ایم، خوانایی اسم بسیار مهم بوده است. بنابراین تلاش بر این بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری، خوانا بودن آن نیز حفظ شود.

تعدادی از نمونه کارهای طراحی شده به سبک تایپوگرافی ساده را در زیر می توانید مشاهده کنید.

تلفیق اسم با نمادی خاص

نماد دلخواه شما چیست؟

همه ما یک نماد خاص همواره مورد توجه مان بوده است. این نماد می تواند نماد ماه تولد، نمادی از شغل، ورزش مورد علاقه، لوگو، حیوانی که دوست دارید، و یا هر چیز دیگری که به آن علاقه مند هستیم باشد. 

طراحی تلفیق اسمتان با نماد دلخواه می تواند بسیار جذاب و همچنین منحصر به فرد باشد. طراحی بسیار خاص، که تنها برای شما طراحی شده و می توانید همیشه از آن طرح در سایر کارها حتی به عنوان نوعی نشان و مهر استفاده کنید.

در زیر تعدادی از نمونه کارهای ما که به صورت تلفیق اسم و نماد ساخته شده‌اند را مشاهده می‌کنید.

کالیگرافی دو یا چند اسم

همانطور که در بالا توضیح داده شد کالیگرافی به وسیله خطوط و طرح هایی خاص و زیبا طراحی می شود. در اینجا بر خلاف تایپوگرافی اسم ها، خوانا بودن طرح ها مهم نبوده و تمرکز بیشتر طراح بر روی زیبایی طرح می باشد.

مادر عطاره گالری طرح‌هایی را به صورت کالیگرافی طراحی کرده‌ایم که در آنها تلفیق دو یا چند اسم و یا نماد دلخواه به کار رفته است. در تمامی این طرح ها زیبایی و خاص بودن آن بسیار مورد توجه بوده است.

اسم دوستان صمیمی در کنار هم و یا اسم اعضای یک خانواده می تواند بسیار جذاب و خاص باشد. این طرحها نیز مانند سایر طرح های اسم تلفیقی، طرحی منحصر به فرد می باشند.

با ما تماس بگیرید تا شما هم طرح اسم خاص خود را داشته باشید

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.