بهترین مدل گوشواره برای شما! چگونه گوشواره مناسب فرم صورت خود انتخاب کنیم؟

خرید آنلاین جواهرات می تواند برای شما یک چالش باشد، خصوصا به این دلیل که نمی توانید به راحتی بفهمید چه مدلی برای شما بهتر و  مناسب تر است. یک راه عالی برای اینکه بتوانید راحت تر مدل مناسبتان را پیدا کنید این است که گزینه هایتان را با انتخاب مدل هایی که بیشتر مناسب فرم صورت شما هستن، محدود کنید. گوشواره ها انواع و شکل‌های بسیار متنوعی دارند. و بسیار مهم است که این زیور را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید. در ادامه اطلاعاتی به دست می آورید که کمکتان می کند بهترین مدل های زیورآلات مخصوص خودتان را انتخاب کنید؛ آن هایی که واقعا به شما می آیند و زیباترتان می کنند. اگرعلاقه مند هستید که بدانید کدام مدل گوشواره برای فرم صورت شما مناسب است، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید

مشخصات صورت گرد

اگر طول و عرض صورت شما تقریباً یکسان است و خط رویش مو و خط فک شما به طور ظریفی گرد است، فرم  صورت شما گرد میباشد. همچنین در صورت های گرد هیچ خط شکسته ای پیدا نمیکنید.

گوشواره مناسب صورت گرد

– برای این فرم صورت باید از گوشواره‌های آویزاستفاده کنید؛ مدل‌هایی که به سمت پایین کشیده و باریک شوند. به این ترتیب می‌توانید چهره خود را کمی کشیده تر نشان دهید و تعادل را برقرار کنید. – گوشواره‌های مدل چلچراغی نیز برای این فرم صورت‌ها مناسب هستند زیرا معمولا دارای ریشه‌های بلندی هستند. – توجه داشته باشید  که گوشواره‌های گرد، حلقه‌ای و دایره‌ای صورت شما را گردتر نشان خواهند داد و برای فرم صورت شما مناسب نمی باشند. بنابراین اگر فرم صورت شما دایره‌ای میباشد از این مدل گوشواره‌های دوری کنید.

مشخصات صورت مربعی

اگر پهنای پیشانی و پهنای چانه شما با هم برابر هستند و نیز فرم چانه ی شما مربعی یا تخت است، بنابراین فرم صورت شما مربعی میباشد. در صورت های مربعی، طول و عرض صورت با هم برابر میباشند.

گوشواره مناسب صورت مربع

به این دلیل که در صورت های مربعی خط چانه بزرگ است، گوشواره هایی مناسب هستند که توجه را از چانه دور کنند، مانند گوشواره دایره ا ی شکل، اشکی و حلقه ای.زیرا تعادل خوبی در صورت ایجاد می‌کنند  در این فرم صورت ها به هیچ وجه نباید از گوشواره های مربعی و زاویه دار استفاده کنید.  

مشخصات صورت بیضی

اگر طول صورت شما بیشتر از پهنای استخوان گونه باشد و همچنین پهنای پیشانی بیشتر از چانه باشد فرم صورت شما بیضی شکل است. در این حالت از صورت، زاویه فک، گرد است. فرم بیضی را عموما بهترین فرم صورت می‌دانند به این خاطر که همه جزئیات با هم تناسب دارند و تمام مدل های زیورآلات را می‌توان به راحتی با آن ست کرد.

گوشواره مناسب صورت بیضی

گوشواره های میخی و دکمه ای برای صورت های بیضی شکل گزینه بسیار مناسبی هستند زیرا توجه را از کشیدگی صورت دور می کند. گوشواره های گرد نیز میتوانند جلوه ی خوبی به صورت های کشیده بدهند. اغلب از گوشواره های لوستر شکل برای صورت های کشیده استفاده می کنند البته به این شرط که عرض گوشواره از بلندی آن بیشتر باشد. گوشواره های بلند چند لایه ای نیز می تواند برای صورت های کشیده مناسب باشند.  

مشخصات صورت قلبی

اگر پیشانی‌تان از خط فک‌تان پهن‌تر است و صورت‌تان به نقطه‌ای باریک می‌رسد و چانه ی کوچک و تیز دارید،فرم صورت شما قلبی میباشد برای این فرم صورت مناسب ترین گوشواره، گوشواره ای است که در بالا نازک و در پایین پهن باشد مانند گوشواره های مثلثی معکوس یا گوشواره های اشکی. گوشواره های حلقه ای گرد معمولاً برای اینگونه صورت ها مناسب نیستند اما گوشواره های بیضی شکل می تواند خوب باشد.

گوشواره مناسب صورت قلبی

اگر فرم صورت قلبی دارید از خرید گوشواره‌های حلقه ای گرد و نیز گوشواره های کشیده که لبه‌های تیز دارند خودداری کنید زیرا صورت شما را کشیده تر نشان خواهد داد که چندان خوشایند نیست.   انتخاب و خرید زیورالات با توجه به فرم صورت و رنگ پوست باعث مییشود بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید و زیبایی خود را دو چندان کنید. ما در عطاره گالری همراه شما خواهیم بود تا بهترین و مناسبترین گوشواره را انتخاب کنید. شاید زیوری که برای دوستتان زیبا و مناسب است برای شما اینطور نباشد. پس هیچگاه بدون در نظر گرفتن نکاتی که گفته شد، انتخاب و خرید نکنید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.

سبد خرید