راهنمای خرید هدیه ولنتاین، چطور یک هدیه منحصر به فرد بدهیم

برای همه هدیه گرفتن و هدیه دادن بسیار خوشحال کننده است. اما برای بسیاری از افراد، خرید هدیه ولنتاین در این روز خاص کار دلهره آوری است.

ما در این مقاله راهنمای خرید هدیه ای را آماده کرده ایم که به شما کمک میکند بتوانید با توجه به شناختی که از علایق فرد موردنظر دارید، بهترین هدیه را خریده و یک ولنتاین به یاد ماندنی داشته باشید.

راهنمای خرید هدیه

روز عشق یا روز ولنتاین از مهم ترین روزها در تقویم احساسی و تجاری جهان می باشد.

اگر چه ما ایرانی ها در تقویم خود روز دیگری را به عنوان روز عشق داریم، اما روز ولنتاین را نیز هر ساله جشن میگیریم.

بر اساس آمار، هرساله در جهان بیش از یک میلیارد کارت تبریک در این روز رد و بدل میشود.

هر سال در روز ۱۴ فوریه روز ولنتاین در تمام دنیا جشن گرفته میشود. این مناسبت از قرن پانزدهم در فرانسه شروع شد و از همان موقع رسم هدیه دادن در این روز جا افتاد و اکنون از مرسوم ترین هدیه های روز ولنتاین، شکلات می‌باشد.

بدون حاشیه رفتن درباره فلسفه روز ولنتاین و این که شروع آن از کجا و چه زمانی بوده، میخواهیم این راهنمای خرید هدیه را شروع کنیم.

راهنمای خرید هدیه ولنتاین

اگر چه شکلات و گلهای قرمز و خرس، همیشه ما را به یاد روز ولنتاین می اندازد، اما در کنار آن لازم است هدیه ی دیگری را درنظر بگیریم. مهمترین چیز در انتخاب هدیه به شناخت شما از آن فرد بستگی دارد. هرچه شناخت بیشتری ازعلایق طرف مقابل داشته باشید، انتخاب بهترین نیز میتوانید داشته باشید.

ما در اینجا به چند پیشنهاد هدیه ولنتاین که میتوانید از عطاره گالری تهیه کنید اشاره میکنیم ولی قبل از آن باید خاطر نشان کرد که هدیه ی شما برای این روز هرچه که باشد، احساس پشت هدیه بسیار مهم تر از آن است.

دکمه سر آستین یا دکمه سر دست

همیشه هدیه خریدن برای آقایان بسیار سخت تر از خانم هاست و گزینه های کمتری برای انتخاب وجود دارد.

اگر فردی که میخواهید برای آن هدیه ولنتاین خریداری کنید استایلی کلاسیک دارد، بهترین گزینه دکمه سر دست یا دکمه سر آستین و گیره کراوات میباشد.

دکمه سر آستین ها را میتوان با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی ساخت و یا میتوان با اسم یا حرف اول اسم ساخته شود و یک هدیه منحصر به فرد و ویژه برای کسی که دوستش دارید باشد

جاکلیدی

هدیه ای که میتوان گفت تقریبا همه ی خانم ها و آقایان در هر سن و هر استایلی آن را میپسندند، جاکلیدی ها میباشند.

پلاک اسم های نقره که در عطاره گالری به صورت فارسی و لاتین طراحی و ساخته میشوند، بسیار خاص و سفارشی هستند. این پلاک های اسم و شعر نقره بر روی جاکلیدی های چرم کار شده اند که میتوانند هدیه ای کاملا شخصی سازی شده باشند.

میتوانید از لوگوی ماشین یا شرکت فرد هدیه گیرنده و یا نمادی از شغل او و نماد ماه تولد او نیز استفاده کنید.

مدل دیگر جاکلیدی های ساخته شده در عطاره گالری کاملا با جنس نقره و بدون چرم شاخته شده اند که گزینه ی دیگری برای انتخاب شما میباشند.

دستبند

گزینه ی بعدی که حتما شما هم به آن فکر خواهید کرد، دستبند است.

دستبند های چرم و پلاک همیشه طرفدارهای بسیاری دارند و هیچوقت از مد نمی افتد.

برای انتخاب پلاک دستبندها گزینه های زیادی دارید. میتوانید از پلاک های اسم و شعر یا پلاک های حروف استفاده کنید.

نمادهای ماه تولد نیز بسیار گزینه ی خوبی میباشند.

دستبند ها به دو صورت ساخته میشوند. با چرم و با زنجیر. که با شناختی که از سلیقه ی فرد موردنظرتان دارید میتوانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

پلاک اسم نقره

گزینه ای که بسیار در عطاره گالری طراحی و ساخته شده است، پلاک های اسم با جنس نقره میباشند و در این راهنمای خرید هدیه، ما این گزینه را به شما توصیه میکنیم.

اسم ها به صورت تایپوگرافی، و با توجه به درخواست و شما طراحی میشوند.

در گردنبندهای اسم نقره، میتوانید از تک اسم و یا اسم های تلفیقی(دو یا چند اسم) استفاده کنید. همچنین میتوانید ترکیبی از اسم و نماد موردعلاقه ی فرد موردنظرتان را سفارش دهید.

این پلاک های اسم نقره را میتوانید با زنجیر، بند اونیکس و یا به صورت تک سفارش دهید و یک هدیه کاملا منحصر به فرد بدهید.

و اما انگشترها

از آنجایی درعطاره گالری تمامی کارها را به صورت دستساز ساخته میشوند، برای سفارش ساخت انگشترهای دستساز نیز به سایز انگشت نیاز دارید.

اگر پیدا کردن سایز انگشت برایتان ممکن نیست، ما به شما این هدیه را پیشنهاد نمیکنیم.

ما در عطاره گالری انواع مختلفی از رکاب ها و انگشترها را ساخته ایم – با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و بدون سنگ – اما از آنجایی که ساخت انگشتر نیاز به سایزگیری دقیق دارد، بهتر است این گزینه را انتخاب نکنید.

در این راهنمای خرید هدیه ولنتاین با هم مواردی را بررسی کردیم که برای هدیه دادن در این روز مناسب هستند و میتوانید از فروشگاه طاره گالری خریداری نمایید. همچنین برای مشاوره قبل از خرید میتوانید با ما تماس بگیرید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.

سبد خرید